NASZ ZESPÓŁ

Profesjonalizm naszych usług rozpoczyna się od ludzi. Pracownicy są siłą naszej firmy, a naszym zadaniem jest jak najlepsze wykorzystanie ich twórczego potencjału. Od ich wiedzy, doświadczenia, zdolności współdziałania, zaangażowania i uczciwości zależą osiągnięcia i pozycja firmy DRINK Poland. Mamy świadomość, że pozostanie na najwyższym poziomie usług wymaga od nas szczególnego wysiłku i nieustannego poszerzania umiejętności. Nigdy nie spoczywamy na laurach - stale podnosimy nasze kompetencje, aby oferować realizację Państwa oczekiwań na najwyższym poziomie. Dlatego pracujemy z tymi, którzy mają doświadczenie tworząc wspólnie zgraną grupą entuzjastów, którzy traktują swoją pracę jako wyzwanie oraz pasję. Wśród nas są osoby mające bogate doświadczenie jak i nowe talenty. Priorytetem jest dla nas praca w grupie otwartych i kreatywnych osób.

Jesteśmy dumni z faktu, że udało nam się dzięki szkoleniom, spotkaniom integracyjnym oraz wspólnej realizacji projektów zaangażować naszych pracowników, kadrę kierowniczą i pracowników administracji w proces budowania silnego i odpowiedzielnego zespołu. Przełomowym był dla naszej firmy rok 2014 kiedy to podjęliśmy działania budowania mocnego, zgranego zespołu, który wyróżnia się wśród innych otwartymi relacjami i gotowości pomocy na każdym poziomie zarządzania i relizacji zadań. Dotyczy to zarówno pracowników DRINK Poland w Brzesku, naszej firmy partnerskiej DRINK GmhH w Niemczech oraz wszystkch naszych podwykonawców i kooperantów.

Tylko dzięki takim działaniom jesteśmy postrzegani przez naszych Klientów jako doświadczony i zgrany zespół.

Każdy z naszych pracowników bez względu na poziom zaszeregowania ma duże doświadczenie zawodowe i umiejętności interpersonalne, które pozwalą na bezpośredni kontakt z naszymi Klientami w trakcie realizacji projektu w różnych językach, kulturze i środowisku. To daje pewność, że wykonamy każde zadanie tak jak Państwo tego oczekujecie, a po zakończeniu projektu pozostaniemy w stałej współpracy i dobrym, otwartym kontakcie.

Pracownicy DRINK Poland Sp. z o.o. zapraszają do współpracy!

Administracja

Na wszystkie pytania i sprawy dotyczące serwisu maszyn dla przemysłu rozlewniczego i urządzeń do napełniania chętnie udzielą odpowiedzi pracownicy DRINK Poland Sp. z o.o.

 

THOMAS SCHMITT

Kierownik DRINK Poland Sp. z o.o.

E-Mail: thomas.schmitt@
drink-gmbh.com

Tel.: +49 9527 9527-0
Wola Debinska 524, 32-852 Debno, Polski

AGNIESZKA JACHYMCZAK

Koordynator biura

E-Mail: agnieszka.jachymczak@
drink-poland.com

Tel.: +48 14 66 33 472
Wola Debinska 524, 32-852 Debno, Polski

TOP